Ju kishte MUNGUAR? Anxhela Martini i rikthehet FUQISHËM modelingut (VIDEO) – AlpeGossip
Ju kishte MUNGUAR? Anxhela Martini i rikthehet FUQISHËM modelingut (VIDEO)

Ju kishte MUNGUAR? Anxhela Martini i rikthehet FUQISHËM modelingut (VIDEO)

Ndonëse është shprehur më parë se nuk do të vijonte më karrierën si modele pas martese tashmë Anxhela Martini e ka shkelur këtë “premtim” me të dyja këmbët.
Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale ku shfaqet më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë.

E veshur me të brendshme dhe rroba banjo Anxhela ka ndezur Instagramin me këto video të reja.