”KAM EDHE BURRË EDHE…”/ Einxhel Shkira e thotë me gojën e vet: Unë i kam të dyja! – AlpeGossip
”KAM EDHE BURRË EDHE…”/ Einxhel Shkira e thotë me gojën e vet: Unë i kam të dyja!

”KAM EDHE BURRË EDHE…”/ Einxhel Shkira e thotë me gojën e vet: Unë i kam të dyja!

Einxhel Shkira është një nga vajzat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Kohët e fundit ajo madje u përfshi dhe në një konflikt fizik me bukuroshen Kejvina Kthella.

Einxheli është vajzë tepër aktive në instagram dhe poston shpesh lidhur me momente nga jeta e saj personale dhe profesionale. Para pak kohësh ajo postoi disa foto duke treguar veshjet e saj të Halloween-it dhe komentet pozitive në lidhje me pamjen e bukuroshes nuk kishin të mbaruar.

Por një koment që na tërhoqi vëmendjen ishte ai i një ndjekësi i cili i shkruante: Ai momenti kur kerkon burr se ke ngel pa pune 😂😂😂Happy Halloween 🎃😉😉😉.

Ndërsa Einxheli i përgjigjet: po flet per veten besoj,se une i kam qe te dyja😉.

Na kishte shpëtuar ky detaj, por ja që tani e morëm vesh të vërtetën se Einxheli është në një lidhje. /AlpeGossip.al