KAPI NË VENDE INTIME FLOR MUMAJESIN/ Jonida Maliqi flet për herë të parë për VIDEON: Jam beqare, s’ka asgjë të jashtëzakonshme… – AlpeGossip
KAPI NË VENDE INTIME FLOR MUMAJESIN/ Jonida Maliqi flet për herë të parë për VIDEON: Jam beqare, s’ka asgjë të jashtëzakonshme…

KAPI NË VENDE INTIME FLOR MUMAJESIN/ Jonida Maliqi flet për herë të parë për VIDEON: Jam beqare, s’ka asgjë të jashtëzakonshme…

Prej disa ditësh këngëtarja e njohur  Jonida Maliqi ka qenë në qendër të mediave rozë, për shkak të një video të publikuar, ku ajo shfaqet duke fërkuar dhe shtrënguar nga të pasmet kantautorin Flori Mumajesi në rrugët e Parisit.

Mëngjesin e sotëm, e ftuar në emisionin ‘Rreze Dielli’ në ‘Report Tv’ ajo ka folur  për herë të parë për këtë video dhe raportin  me Florin.

Jonida  është shprehur se është një femër beqare dhe me moral.

Sipas këngëtares, kjo  video e publikuar është bërë nga njerëz që nuk marrin as para, thjesht mbushin shpirtin e tyre bosh.

‘Dua të jem e drejtpërdrejtë ashtu siç kam qenë gjithmonë. Cdo njeri ka njerëzit që e duan dhe ata që nuk e simpatizojnë, qoftë edhe nga ekrani kur nuk e njohin dikë. Mëgjithatë ajo që mua më vjen keq është që ne po kultivojmë gjëra aspak të moralshme e njerëzore, kalojmë edhe limitet e privatësisë dhe për këtë e ka fajin media. Duhet të dijnë të bëjnë një baraspeshë me individin, karrierën, personalen, atë që përfaqëson. Megjithatë, nuk do doja të zija asnjë emër, unë jam një femër beqare, kur dua dua fort dhe nuk kam turp ta shfaq atë, jam një femër që kam moral. Ndaj vendos shumë herë të iki nga ky vend, sepse këtu të mungon qetësia e privatësia, njerëzit xhirojnë me telefon e i dërgojnë nëpër redaksi. Nuk e kuptoj çfarë ka të jashtëzakonshme, por këta individë nuk marrin as para, thjesht mbushin shpirtin e tyre bosh. Ajo që më vret, janë njerëzit e sëmurë që arkivojnë gjëra dhe I përdorin në momentin më kulminant të karrierës sime. Zoti ua ktheftë, kaq!” shprehet Jonida Maliqi në “Rreze Dielli”, deklaroi Maliqi.

1577873187_maliqi.jpg