“KAQ ISHTE”/ Noizy flet për herë të parë për sherrin me Oriola Marashin (FOTO) – AlpeGossip
“KAQ ISHTE”/ Noizy flet për herë të parë për sherrin me Oriola Marashin (FOTO)

“KAQ ISHTE”/ Noizy flet për herë të parë për sherrin me Oriola Marashin (FOTO)

Pak ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se Noizy dhe Oriola Marashi janë zënë. Shkaku nuk dihej, por thashethemet nisën nga fakti që dyshja e kishin hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram.

Madje dyshja nuk janë parë më prej kohësh në shoqërinë e njëri-tjetrit ndërkohë që dikur i shihnim shpesh bashkë.

Ditën e sotme Noizy ka reaguar për herë të parë mbi sherrin me postimin e fundit në Instastory.

Reperi tregon se Oriola ka nisur ta ndjekë sërish në Instagram dhe shkruan: “Kaq ishte” duke lënë të kuptohet se dyshja e kanë shuar sherrin dhe janë pajtuar.

b