“KE NXJERRË JASHTË GJYSMËN E…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“KE NXJERRË JASHTË GJYSMËN E…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

“KE NXJERRË JASHTË GJYSMËN E…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Kejvina Kthella ka postuar një foto të saj ku duket e lyer dhe e rregulluar në mënyrën më të mirë.

Por mesa duket, një ndjekës i saj mendon se pamja e saj e bukur nuk ka të bëjë me tualetin por ka të bëjë me photoshopin.

Luana Vjollca ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto që tregon se i është kthyer punës pasi pushimet mbaruan.

Mes komenteve të shumta që e komplimentojnë dhe e pyesin për projekte të reja, një ndjekëse është e merakosur për ndryshimet e Luanës dhe nëse ajo mund ta njohë veten akoma.

Aulona Musta njihet për komentet pikante që merr dhe kthen në rrjetet e saj sociale. Këtë herë, ajo ka postuar një foto me rrobabanjo buzë detit ku duket në formën më të mirë të mundshme.

Mes komenteve që e komplimentojnë për pamjen e saj, një komentuese është e indinjuar sepse sipas saj Aulona në këtë foto është zhveshur shumë dhe ka treguar pjesët e saj intime.

Dhe sigurisht, si çdo herë tjetër, Aulona nuk ka nguruar ti kthejë përgjigje ndjekëses.

Përgatiti: AlpeNews.al