Kejvina poston FOTON me ci*ën jashtë, Ermal Mamaqi e ngacmon: Të ka dal gjoksi… – AlpeGossip
Kejvina poston FOTON me ci*ën jashtë, Ermal Mamaqi e ngacmon: Të ka dal gjoksi…

Kejvina poston FOTON me ci*ën jashtë, Ermal Mamaqi e ngacmon: Të ka dal gjoksi…

Velina e re e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin është në qendër të medias rozë.  Fotot e saj provokuese gjithmonë bëjnë lajm.

Kejvina së fundmi postuar një foto në rrjetin e saj Instagram ku ka zbuluar me delikatesë pak nga gjoksi i saj i majtë dhe kaq ka mjaftuar për të plasur komentet.

Disa prej tyre janë dhe komentet e Ermal Mamaqit dhe Ana Likës të cilët duket se janë duke e ngacmuar velinën seksi./AlpeNews.al