Kënga e re ”E jemja” e Cozman qenka dedikim për moderatoren e njohur? Ky DETAJ po ”i çmend” të gjithë – AlpeGossip
Kënga e re ”E jemja” e Cozman qenka dedikim për moderatoren e njohur? Ky DETAJ po ”i çmend” të gjithë

Kënga e re ”E jemja” e Cozman qenka dedikim për moderatoren e njohur? Ky DETAJ po ”i çmend” të gjithë

Pra Cozman është në një lidhje me moderatoren bukuroshe?

Ata janë parë shpesh herë në praninë e njëri-tjetrit, por nuk kanë konfirmuar asnjëherë romancën mes tyre.

Pas ndarjes nga Tuna, Cozman është përfolur se ka nisur një romancë me moderatoren e njohur kosovare Blerona Zeqiri, por foto e fundit në Instagram ka shtuar sërish dyshimet.

Kënga e Cozman e titulluar “E jemja” mund të jetë dhe një dedikim, pasi Blerona e ka shpërndarë duke vënë një zemër pranë emrit të Cozman dhe të themi të drejtën kjo nuk është hera e parë që Blerona shpërndan projektet e reperit.