Këngëtarja shqiptare “na la pa fjalë”/ Pozon me të brendshme mbi banakun e kuzhinës (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare “na la pa fjalë”/ Pozon me të brendshme mbi banakun e kuzhinës (FOTO)

Këngëtarja shqiptare “na la pa fjalë”/ Pozon me të brendshme mbi banakun e kuzhinës (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Gajdexhiu”, Zanfina Ismajli ka një vit që nuk po sjell ndonjë projekt të ri muzikor, por sërish vazhdon të jetë në vëmendje të mediave me postimet e saj në rrjete sociale. Këngëtarja mbrëmjen e sotme i ka lënë të gjithë gojë hapur me një foto në ambientet e shtëpisë.

E ulur mbi banakun e kuzhinës, me këmbët hapur dhe me të brendshme nate, Zanfina duket shumë seksi e në këtë postim nuk kishin si të mungonin komplimentat e shumta.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Zanfina është “Sje ai mo”, një këngë e publikuar një vit më parë teksa sa i përket ndonjë projekti të ri muzikor, këngëtarja nuk ka bërë të ditur.