“KIARA DHE…”/ Djemtë e BB VIP zbulojnë banorët që i mendojnë në finalen e madhe – AlpeGossip
“KIARA DHE…”/ Djemtë e BB VIP zbulojnë banorët që i mendojnë në finalen e madhe

“KIARA DHE…”/ Djemtë e BB VIP zbulojnë banorët që i mendojnë në finalen e madhe

Djemtë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri kanë pasur mbrëmë një darkë dedikuar vetëm atyre. Ashtu siç ka ndodhur edhe në mbrëmjet e vajzave, edhe ata kishin për t’iu përgjigjur pyetjeve mjaft pikante të Vëllait të Madh ose do bënin dënimet.

Një pyetje ishte që të thonin cilët do jenë katër finalistët e “Big Brother VIP2” dhe Luiz Ejlli habiti paksa me përgjigjen e tij, pasi nuk e tha emrin e Olta Gixharit.

Përgjigjet e djemve:

Luizi: Kiara, Luizi, Dea dhe Armaldo”

Sabiani: Qetsori, Luizi, Olta, Armaldo

Qetsori: Olta, Armaldo, Kiara, unë

Kristi: Kiara Luizi, Olta, Armaldo

Shpati: Luizi, Kiara, Dea, Olta

Armaldo: Luizi, Kiara, Olta, Kristi