KUNDËR SERBISË/ Para 25 vitesh kur Adelina Ismaili këndonte me Besim Abazin (VIDEO) – AlpeGossip
KUNDËR SERBISË/ Para 25 vitesh kur Adelina Ismaili këndonte me Besim Abazin (VIDEO)

KUNDËR SERBISË/ Para 25 vitesh kur Adelina Ismaili këndonte me Besim Abazin (VIDEO)

Në vitin ’93 Adelina Ismaili dhe Besim Abazi i këndonin pranverës Një video e publikuar nga Besfort Video M1, shfaqë imazhe të rralla nga bashkëpunimi i Adelina Ismailit me gazetarin e njohur Besim Abazin.

“Vjen Pranvera”, titullohej kënga e tyre e kënduar në vitin 1993.

Në video shihen edhe tri motrat Ismaili duke vallëzuar me këngën e cila kishte prapavijë politike kundër Serbisë.

Adelina Ismaili ft Besim Abazi – "Vjen Pranvera"

Adelina Ismaili e Besim Abazi me kengen "Vjen Pranvera" Nje hit nga viti 1993 me prapavij politike kunder serbis!Ne klip poashtu motrat ismaili dhe femijet tjere…

Gepostet von BESFORT VIDEO M1 am Samstag, 12. April 2014