‘’Kur lyen buzët në timon dhe i bën si…’’, ish-banorja e Big Brother tregon situatën që mund t’i ndodhi…(FOTO) – AlpeGossip
‘’Kur lyen buzët në timon dhe i bën si…’’, ish-banorja e Big Brother tregon situatën që mund t’i ndodhi…(FOTO)

‘’Kur lyen buzët në timon dhe i bën si…’’, ish-banorja e Big Brother tregon situatën që mund t’i ndodhi…(FOTO)

Kur bëhet fjalë për make-up, pothuajse çdo femër e ka brenda vetes atë ndjesinë e merakut që të jetë gjithmonë e kujdesshme me të gjitha detajet.

Ashtu si një pjesë e mirë e femrave që lyhen edhe kur janë në timon në një moment që gjejnë pak kohe edhe ish-banorja e Big Brother, Xhensila Pere e bën diçka të tillë.

Bukuroshja e showbizz-it ka bërë një postim në Instastory, ku duket se ka tentuar të lyejë buzët teksa është në timon ndërsa komenti me siguri do t’ju bëni të qeshni.

“Kur lyen buzët në timon dhe i bën si McDonald’s”, shkruan Xhensila Pere në postimin e saj.