“Kur të shoh ty zemra del jashtë kontrolli”/ I dashuri i Lori Hoxhës publikon foton më të veçantë me të – AlpeGossip
“Kur të shoh ty zemra del jashtë kontrolli”/ I dashuri i Lori Hoxhës publikon foton më të veçantë me të

“Kur të shoh ty zemra del jashtë kontrolli”/ I dashuri i Lori Hoxhës publikon foton më të veçantë me të

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje prej shumë vitesh, por janë treguar gjithmonë të rezervuar për romancën e tyre. Pak minuta më parë, si rrallë herë, partneri i trashgimtares së ‘Top Media’ ka publikuar një foto të të dyve me një dedikim shumë të veçantë për të. “Kur të shoh ty zemra ime del jashtë kontrolli”,-shkruan Visi. Foto në fjalë duket se është shkrepur gjatë një udhëtimi. Lori është e ulur dhe në prehrin e tij dhe e përqafon duke i kthyer momentet e të dyve në romantike.

Rrallë e për mall, por fotot e tyre ja dalin gjithmonë të tërheqin vëmendje për gjithë dashurinë që transmetojnë.