”LAHUNI NJËHERË PASTAJ…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të gjithë ata që përdorin… (FOTO) – AlpeGossip
”LAHUNI NJËHERË PASTAJ…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të gjithë ata që përdorin… (FOTO)

”LAHUNI NJËHERË PASTAJ…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të gjithë ata që përdorin… (FOTO)

Rozana Radi është ndër artistet shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe përveç fotove e videove që shpërndan me ndjekësit e saj, ajo po ashtu publikon mesazhe të cilat iu përkasin temave të ndryshme.

Këtë herë ajo ka shpërndarë një status ironizues për njerëzit që nxitojnë të hedhin parfume të shtrenjta kur si fillim nuk përdorin as sapun. “Vëmendje edhe njëherë! Mund të përdorni parfum që kushton 100, 200, apo edhe 300 euro, por nëse nuk përdorni atë sapunin që ushton 100 lekë, përpara tij, rezultati do të vazhdojë të jetë shumë negative,”- ka shkruar Rozana.

Ky status nga ana e saj është më shumë sensibilizues që fillimisht duhet të jesh i pastër dhe i larë, pastaj të vazhdosh me parfumet përndryshe është e kotë.