LAMTUMIRË FLOKËT E ERRËT/ Grida Duma ndryshon look dhe të gjithë sytë janë mbi të (FOTO) – AlpeGossip
LAMTUMIRË FLOKËT E ERRËT/ Grida Duma ndryshon look dhe të gjithë sytë janë mbi të (FOTO)

LAMTUMIRË FLOKËT E ERRËT/ Grida Duma ndryshon look dhe të gjithë sytë janë mbi të (FOTO)

Viti i ri duket se do ta gjejë deputeten e Partisë Demokratike, Grida Duma me një look ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Parukieri i saj Olti Shulla ka publikuar fotot e transformimit të deputetes, e cila duket e mahnitshme.

Flokët e errët ishin ata që e identifikonin politikanen, por tashmë Grida shihet me baluke dhe flokët me fije që e tregojnë edhe më të re në moshë.

Ndonëse 41 vjeçe, Grida njihet si një nga femrat më tërheqëse të politikës dhe më gjerë, të gjithë ekranit shqiptar.