Ledri Vula flet për herë të parë për lidhjet me Dua Lipën dhe Rita Orën, ja çfarë dëshiron ai të bëjë me to – AlpeGossip
Ledri Vula flet për herë të parë për lidhjet me Dua Lipën dhe Rita Orën, ja çfarë dëshiron ai të bëjë me to

Ledri Vula flet për herë të parë për lidhjet me Dua Lipën dhe Rita Orën, ja çfarë dëshiron ai të bëjë me to

Një nga temat kryesore të mediave rozë kohët e fundit është bërë “sherri” në rrjetet sociale mes Dj Blunt dhe Ledri Vulës.
Reperi nga Kosova ka folur gjithashtu për herë të parë për Dua Lipën dhe Rita Orën.

“I kam shumë shoqe të dyja. Rita është moshatare me mua dhe mund të bëja ndonjë bashkëpunim me të, por Dua Lipa është shumë e suksesshme dhe po bën muzikë shumë të mirë. Rita e ka lënë anash muzikën dhe po merret edhe me filma dhe me të mund të bëja një me të një film “Fifty Shades of Ledri”, ndërsa me Duan do bëja muzikën”,– është shprehur Ledri.
Sa i përket statusit të reperit, ai është shprehur se është “single”.