LINDA REI NUK NDALET/ Trasgjinorja "harbohet" hap këmbë dhe... (FOTO) - AlpeGossip
LINDA REI NUK NDALET/ Trasgjinorja “harbohet” hap këmbë dhe… (FOTO)

LINDA REI NUK NDALET/ Trasgjinorja “harbohet” hap këmbë dhe… (FOTO)

Ajo tashmë është shumë e famshme. Linda Rei u njoh në publikun shqiptar para shumë kohësh dhe ndryshe nga shumë të tjerë, historia e saj habiti të gjithë. Por tanimë është mësuar dhe me paragjykimet.

Linda nuk ndalet së provokuari me postimet e saj, së fundmi ka “dalë nga binarët”. Ajo ka postuar një video teksa shihet duke u shfrenuar në një club, hap këmët dhe vendos shishen me alkol në mes.