MAHNIT ME FORMAT E SAJ "BOMBASTIKE"/ Një këngëtare si Rita Ora nuk di të ndalet... (FOTO) - AlpeGossip
MAHNIT ME FORMAT E SAJ “BOMBASTIKE”/ Një këngëtare si Rita Ora nuk di të ndalet… (FOTO)

MAHNIT ME FORMAT E SAJ “BOMBASTIKE”/ Një këngëtare si Rita Ora nuk di të ndalet… (FOTO)

Rita Ora duket se po i kushton shumë rëndësi trupit të saj dhe për të mbajtur format fantastike, këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare po frenkuenton palestrën.

Rezultatet e palestrës u shfaqën dhe në foton e fundit që Rita ka publikuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja 27 vjecare u shfaq mjaft e tonifikuar në një koncert. Ja fotot e saj të fundit të shkrepura në rrjetin social Instagram.

Rita Ora – INSTAGRAM.jpg