"MBRETËRESHA VJEN E PARA"/ Zaimina tregon pushtetin në foton me partnerin - AlpeGossip
“MBRETËRESHA VJEN E PARA”/ Zaimina tregon pushtetin në foton me partnerin

“MBRETËRESHA VJEN E PARA”/ Zaimina tregon pushtetin në foton me partnerin

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto ku hsihet teksa luan shah me partnerin e saj Klodin. Me përshkrimin që i bën fotos, Zaimina ka treguar qartë se kush ka më shumë pushtet në familje.

Janë të rralla fotos që Zaimina ka publikuar me partnerin e saj biznesmen Klodian Asllanin. Vetëm para pak minutash këngëtarja shqiptare që është shkëputur prej kohësh nga muzika ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një moment teksa luan shah me Klodin.

Mirëpo ajo që tërheq më shumë vëmednjen ka qenë përshkrimi i fotos ku Zai duket sikur tregon mjaft qartë rolet në familje. “Ironia e shahut është se mbretëresha ka më shumë pushtet se sa mbreti,”- shkruan Vasjari krahas fotos. Mund ta ketë patur në kontekstin e lojës, mund ta ketë patur në kontekstin e pushtetit që ajo ka në familjen e tyre.

Së fundmi ylli shqiptar është bërë nënë e një vajze, Khloe dhe po e shijojnë shumë jetën së bashku.