Kejvina po ju provokon keq, fustani i hapur i nxjerr në shesh anët më të nxehta (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina po ju provokon keq, fustani i hapur i nxjerr në shesh anët më të nxehta (FOTO)

Kejvina po ju provokon keq, fustani i hapur i nxjerr në shesh anët më të nxehta (FOTO)

Modelja e njohur Kejvina Kthella gjithmonë është kujdesur të përkujdeset për postimet e saj provokese.
Veshjet mjaft sensuale dhe që ekspozojnë pjesët dominonte të trupit të saj gjenden gjithandej në garderobën e velinës së ‘Xing me Ermalin’.

Këtë herë Kejvina ka zgjedhur një fustan të hapur i cili i vë në dukje gjoksin e saj të rrumbullakosur si dhe e çara anash i nxjerrë bukur këmbët e saj prej modeleje.