“MË KANË OFRUAR SEKS PËR TË BËRË KARRIERË”/ Këngëtari i njohur shqiptar “shtang” të gjithë me atë që thotë (VIDEO) – AlpeGossip
“MË KANË OFRUAR SEKS PËR TË BËRË KARRIERË”/ Këngëtari i njohur shqiptar “shtang” të gjithë me atë që thotë (VIDEO)

“MË KANË OFRUAR SEKS PËR TË BËRË KARRIERË”/ Këngëtari i njohur shqiptar “shtang” të gjithë me atë që thotë (VIDEO)

Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:

Xherahu:

Ju jeni artistë vetë dhe pavarsësisht se jeni në fillimet e karrierës edhe ju jeni fshikulluar nga pak nga këto lloj ofertash. Kur je person publik është pjesë e lojës.

Veçoj një rast, jo se më ka ngelur pishman por nuk është karakteri im i tillë. Unë në jetën timë kam zgjedhur rrugën e gjatë.

Ka qenë një zonjë shumë simpatike rreth 55-60 vjeçe, unë kam qenë 30 vjeç por nuk dukej aq.

Në një nga buzuqet ku unë performoja ajo vinte shpesh dhe u bëmë miq.

Me sa mora vesh ajo kishte shumë potencë në një nga shpitë diskografike të Athinës dhe kuptohet mesazhet merren.

Le ta quajmë që më iku zogu nga duart dhe sot jam këtu me ju.