ME KËMBËT NGRITUR/ Luana del pa mbathje dhe çmend fansat (FOTOT) – AlpeGossip
ME KËMBËT NGRITUR/ Luana del pa mbathje dhe çmend fansat (FOTOT)

ME KËMBËT NGRITUR/ Luana del pa mbathje dhe çmend fansat (FOTOT)

Luana është rikthyer sot në Instagram me një set të ri fotografik që ka tërhequr shumë vëmendjen për shkak të pamjes ndryshe të këngëtares, me flokë bjonde me baluke e buzë të errëta.

Në këtë set fotografik Luana ka guxuar shumë duke realizuar foto e veshur me një xhaketë, me një të çarë anash dhe këmbën ngritur.

Këngëtarja ka marrë shumë komplimenta nga fansat teksa nuk kanë munguar edhe ato komente që ia vënë në pah këtë detaj.

Luana përpos fotove, po punon edhe me një këngë të re që pritet ta publikojë së shpejti.