ME NJË TRUP PERFEKT/ Inis Gjoni tregon linjat fantastike me bikini (FOTO) – AlpeGossip
ME NJË TRUP PERFEKT/ Inis Gjoni tregon linjat fantastike me bikini (FOTO)

ME NJË TRUP PERFEKT/ Inis Gjoni tregon linjat fantastike me bikini (FOTO)

Inis Gjoni ka mbetur prej vitesh një nga ikonat e bukurisë shqiptare që gjithnjë ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj të kuruar dhe veçanërisht me flokët kaçurrela.

Këtë verë Inisi ka vendosur të ndajë me fansat në Instagram disa foto nga pushimet dhe në to nuk ka si të mos bie në sy trupi i saj në super formë.

Artistja shfaqet teksa del nga deti, e veshur me rrobabanjo të zeza që i tregojnë më së miri linjat perfekte.

Në një tjetër foto Inisi shfaqet duke pozuar në shtëpinë e plazhit dhe në sy bie barku i sheshtë.