ME PUSHIME NË JUG TË VENDIT/ Në javët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani pozon me bikini (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË JUG TË VENDIT/ Në javët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani pozon me bikini (FOTO)

ME PUSHIME NË JUG TË VENDIT/ Në javët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani pozon me bikini (FOTO)

Arbana Osmani po i kalon këto ditë Gushti me pushime në bregdetin shqiptar. Moderatorja ndodhet në Karaburun, nga ku nuk kanë munguar fotot e videot.

Në një prej fotove, Arbana shfaqet e veshur me bikini ngjyrë të zezë dhe kapele. Komplimentat kanë qenë të shumta për moderatoren, e cila ndodhet në javët e fundit të shtatzënisë.

Arbana shoqërohet në pushime nga partneri Eduart Grishaj dhe djali i saj, Jon.

“E dua këtë vend” shkruan moderatorja në postimin e saj.