MOMENTE INTIME/ Kejsi fotografon Stresin të zhveshur në shtrat (FOTO) – AlpeGossip
MOMENTE INTIME/ Kejsi fotografon Stresin të zhveshur në shtrat (FOTO)

MOMENTE INTIME/ Kejsi fotografon Stresin të zhveshur në shtrat (FOTO)

Stresi dhe partnerja e tij, Kejsi, janë një prej çifteve më të komentuar së fundmi në showbizin shqiptar. Fotot së bashku dhe deklaratat për njëri-tjetrin kanë bërë bujë të madhe në media dhe Stresi i habiti të gjithë kur deklaroi se shumë shpejt do ta linte muzikën për Kejsin.

Ditën e sotme, Stresi ka publikuar në profilin e tij një foto të shkrepur nga Kejsi, ku shfaqej në shtrat i zhveshur, teksa flinte gjumë.

“Fotot kush mi bën mu, kur ti po..?”- ka shkruar reperi në postim.