“MOS BËJ PYETJE SE TA DHASHË ME GRUSHT”/ Jul Deda nxehet me gazetarin (VIDEO) – AlpeGossip
“MOS BËJ PYETJE SE TA DHASHË ME GRUSHT”/ Jul Deda nxehet me gazetarin (VIDEO)

“MOS BËJ PYETJE SE TA DHASHË ME GRUSHT”/ Jul Deda nxehet me gazetarin (VIDEO)

Jul Deda mbetet prej vitesh një nga aktorët më të dashur për publikun, por edhe ndër më të komentuarit në media.

Së fundmi teksa ndodhej në një restorant, Juli është pyetur nga gazetari i “thumb”, Klinton Zeqiraj nëse nuk i ka pëlqyer ndonjëherë gatimi i vjehrrës.

“Asnjëherë sepse vjehrrën e kam shefe kuzhine dhe nuk ndodh. Gjithmonë më pëlqejnë gjërat e saj”, u shpreh Juli.

“Mos më bëj më pyetje se ta dhashë me grusht”, i tha aktori gazetarit me humor.