NA E VËRTETOI PËRSËRI/ Ilda Bejleri as nuk e ka ndërmend të kursejë kur vjen puna tek takat! – AlpeGossip
NA E VËRTETOI PËRSËRI/ Ilda Bejleri as nuk e ka ndërmend të kursejë kur vjen puna tek takat!

NA E VËRTETOI PËRSËRI/ Ilda Bejleri as nuk e ka ndërmend të kursejë kur vjen puna tek takat!

Ilda Bejleri është një nga vajzat më të njohura të ekranit shqiptar dhe gjithnjë arrin të tërheqë vëmendjen e publikut në rrjetet sociale.

Përveç se si një vajz bukuroshe dhe moderatore sportive e zonja, ilda gjithashtu njihet për veshjet dhe stilin e saj modern dhe tepër të shtrenjtë. Pak ditë më parë bukuroshja postoi në profilin  esaj të instagramit një foto ku duket e veshur me një fustan të zi të shkurtër dhe një palë taka ”Jimmy Choo”

”Jimmy Choo’ është një markë tepëre njohur dhe luksoze kështuqë nuk ishte shumë e vështirë që të gjenim se sa kishin kushtuar takat e Ildës. Me anë të një kërkimi të thjeshtë, mundëm të gjenim që sandalet e quajtura ”Viola 110” kushtojnë plot 1495 euro.

Edhe njëherë tjetër, Ilda na vërteton se nuk i pëlqen të kursejë kur vjen puna tek paraqitja e saj! /AlpeGossip.al