NDODH MREKULLIA/ Renato Mekolli qesh me lot për të parën herë në “Hell’s Kitchen” (VIDEO) – AlpeGossip
NDODH MREKULLIA/ Renato Mekolli qesh me lot për të parën herë në “Hell’s Kitchen” (VIDEO)

NDODH MREKULLIA/ Renato Mekolli qesh me lot për të parën herë në “Hell’s Kitchen” (VIDEO)

Nuk kemi qënë kurrë dëshmitarë të këtij momenti, pasi prej nisjes së spektaklit, shefi Renato Mekolli ka qënë serioz, madje nuk bëjmë mëkat kur themi edhe pak “nevrik”! Mirëpo, sonte ndodhi mrekullia! Konkurentët e “Hell’s Kitchen” nuk morën të bërtitura, apo thyerje pjatash për gabimin në kuzhinë, por vetëm një qeshje me lot nga shefi.

Ishte konkurentja Elvana e cila kishte si detyrë të gatuante trahananë, por për fat të keq dogji bukët, dy herë!

“Bukët për të dytën herë po digjen. O Zot” – thotë Mekolli, duke qeshur.

Mirëpo, konkurentët e kanë cilësuar si ironike qeshjen e tij dhe nuk e kanë marrë fare me sportivitet.