NË MBËSHTETJE TË VIKTIMAVE TË ZJARREVE/ Rita Ora mban koncert dhe tregon si mund të… – AlpeGossip
NË MBËSHTETJE TË VIKTIMAVE TË ZJARREVE/ Rita Ora mban koncert dhe tregon si mund të…

NË MBËSHTETJE TË VIKTIMAVE TË ZJARREVE/ Rita Ora mban koncert dhe tregon si mund të…

Rita Ora është shumë aktive me koncerte në çdo vend të botës.

Së fundmi ka mbajtur koncert për t’i mbështetur viktimat e zjarreve në Kaliforni.

Këngëtarja solli në rrjete sociale pamje nga koncerti si dhe tregoi mënyrën se si mund të dhurojnë para për t’i ndihmuar të prekurit nga zjarret në Malibu.

 

“Dhuroni në www.malibufoundation.org. Faleminderit @ reallindaperry që më ftuat për të ndihmuar. Shumë frymëzuese t’i shohësh komunitetet tek vijnë të bashkuar, ashtu siç edhe janë”, ka shkruar ndër të tjera Rita.

Kujtojmë që gjatë muajit të kaluar, Rita Ora lançoi albumin e ri “Phoenix”, i cili po ecën suksesshëm.