NËNË PËR HERË TË PARË/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lajmin e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lajmin e ëmbël (FOTO)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Këngëtarja shqiptare konfirmon lajmin e ëmbël (FOTO)

Para pak kohësh në media qarkulluan lajme se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Yllka Kuqi, është në pritje të ëmbël. Mirëpo vetëm sot ajo ka konfirmuar lajmin e ëmbël.

Yllka dhe bashkëshorti i saj do të bëjen prindër për herë të parë pas 8 vitesh martesë. Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto me barkun e rrumbullakosur, mbi të cilin i shoqi ka mbështetur kokën.

“Dashni”, shkruan këngëtarja krahas fotos së shoqëruar nga tre zemra dhe fansat kanë nxituar menjëherë për ta uruar.