NJË MUAJ PAS LINDJES/ Fatma na prezanton me Noah – AlpeGossip
NJË MUAJ PAS LINDJES/ Fatma na prezanton me Noah

NJË MUAJ PAS LINDJES/ Fatma na prezanton me Noah

Alfio dhe Fatma, çifti shumë i dashur për publikun, u bënë prindër për herë të parë me 28 janar. Fatma solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Noah.

Sot është bërë 1 muaj që nga lindja e vogëlushit dhe prindërit nuk mund të ishin më të lumtur. Alfio dhe Fatma kanë organizuar një festë të vogël për djalin e tyre dhe moderatorja ka publikuar foton më të ëmbël të tij në profilin e saj të Instagramit, duke na prezantuar me të.

Në foton në fjalë Noah, i veshur me një body të vardhë, qëndron pranë tortës që mban emrin e tij dhe që është e gjitha në ngjyrë blu dhe të bardhë. Krahas fotos Fatma i ka bërë vogëlushit dedikimin më të ëmbël teksa shkruan: “Noah i vogël që na mësoi dashurinë e madhe! Një muaj pa gjumë por me shumë dashuri!”