NJË SHENJË 7.5 CM PRANË FYTYRËS/ Ja cfarë mënyre përdor Dukesha për ta fshehur… – AlpeGossip
NJË SHENJË 7.5 CM PRANË FYTYRËS/ Ja cfarë mënyre përdor Dukesha për ta fshehur…

NJË SHENJË 7.5 CM PRANË FYTYRËS/ Ja cfarë mënyre përdor Dukesha për ta fshehur…

Vetëm ditët e fundit është zbuluar një shenjë që dukesha kate Middleton ka në kokë. Ajo është një nga njerëzit më të famshëm në planet dhe publiku di gjithçka për të, madje edhe se si Kate dukej në kohën kur ishte studente.

Dukesha e mban shenjën të fshehur me anë të mënyrës së rregullimit të flokëve, dhe për këtë kujdeset një staf i tërë. Shenja është 7.5cm e gjatë dhe ndodhet në tëmthin e majtë, pak mbi rrethin e flokëve. U vu re fillimisht në 2011-n, kur kritikët mendonin se ishte pasojë e një parukeje të vënë keq.

Mirëpo një zëdhënës i pallatit dha një deklaratë për të sqaruar origjinën e shenjës. Sipas tij, Kate i mbeti shenja në kokë pas një operacioni në fëmijëri.