NUK DO TA BESONI/ Sot është një ndër më të bukurat, por Agnesa i habit të gjithë me foton para famës – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Sot është një ndër më të bukurat, por Agnesa i habit të gjithë me foton para famës

NUK DO TA BESONI/ Sot është një ndër më të bukurat, por Agnesa i habit të gjithë me foton para famës

Modelja shqiptare Agnesa Vuthaj është padyshim një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe një ndër më të komentuarat. Ajo është po ashtu shumë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht poston foto nga më të ndryshmet, në të cilat shihet e kuruar deri në detaj.

Sot është ndër më të bukurat, por si dukej Agnesa në moshë më të re, para se të ishte e famshme? Këtë na e ka treguar vetë modelja, duke publikuar ndryshe nga zakonisht, foto kur ajo ishte thjesht 13-vjeç.

Nga fotoja dallohet qartë se Agnesa nuk ka ndryshuar shumë nga tani, ajo ka qenë gjithmonë një vajzë e bukur dhe tiparet e saj e kanë marrë të gjithë vëmendjen. Modelja ka marrë shumë komplimente dhe pëlqime nga fansat me këtë postim.