Nuk duroi dot më! Kejsi Tola del për herë të parë me bikini dhe duket shumë... (FOTO) - AlpeGossip
Nuk duroi dot më! Kejsi Tola del për herë të parë me bikini dhe duket shumë… (FOTO)

Nuk duroi dot më! Kejsi Tola del për herë të parë me bikini dhe duket shumë… (FOTO)

Ndonëse prej disa kohësh nuk ka sjellë ndonjë videoklip të ri e daljet e saj në ekran kanë qenë të rralla, Kejsi Tola vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura për publikun të cilin e ka bërë për vete që në paraqitjet e saj të para në skenë.

Kejsi është shfaqur më seksi se kurrë duke postuar për herë të parë me rroba banjo. Këngëtarja shfaqet e ulur në shezllon teksa pozon para aparatit e në këtë foto nuk kishin si të mungon komplimentat nga fansat.