“NUK ISHA E PËRSHTATSHME”/ Ami tregon për çfarë e refuzoi Ermalin: Donte… – AlpeGossip
“NUK ISHA E PËRSHTATSHME”/ Ami tregon për çfarë e refuzoi Ermalin: Donte…

“NUK ISHA E PËRSHTATSHME”/ Ami tregon për çfarë e refuzoi Ermalin: Donte…

Gjatë një interviste në “Pardon My French”, ajo tregoi se Ermali i ka propozuar të jetë pjesë në një nga filmat e tij, por ka refuzuar.

Gjithashtu edhe Joelit i është ofruar një rol, por vogëlushi nuk e ka gjetur veten.

“Me thënë të drejtën më ka propozuar të jem pjesë tek një nga filmat e tij, por nuk pranova. Bëhet fjalë për një rol episodik dhe nuk mendoj se isha e përshtatshme. Ndodhi diçka në lidhje me serialin.

Duke qenë se Joeli ka qejf të jetë pjesë e këtyre stafeve, Ermali donte ta përfshinte. Roli nuk është ashtu si Joeli ka temperamentin me hedhje, me personazhe, por është pak i ndjerë dhe melankolik.

E lexoi skenarin dhe tha ‘jo’ nuk është për mua”, tregoi Ami.