“NUK KAM SUKSESIN QË KE TI ME FEMRAT”/ G-Bani ia thotë troç Donaldit – AlpeGossip
“NUK KAM SUKSESIN QË KE TI ME FEMRAT”/ G-Bani ia thotë troç Donaldit

“NUK KAM SUKSESIN QË KE TI ME FEMRAT”/ G-Bani ia thotë troç Donaldit

Këngëtari i njohur, G-Bani ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në emisionin “Më lër të flas”. Gjatë intervistës ai u pyet dhe rreth jetës private.

'Nuk kam suksesin që ke ti me femrat', G-Bani ia thotë

Këngëtari tha se nuk është në një lidhje dhe nuk e kurseu një ngacmim për Donaldin, teksa u shpreh se nuk ka suksesin që ka ai me femrat.

'Nuk kam suksesin që ke ti me femrat', G-Bani ia thotë

“Unë nuk jam as i lidhur as i martuar. Nuk jam bosh. Kam ndjenjat e mia për njerëz që i dua i dashuroj por nuk i bëj publike. Për sa i përket suksesit me femra, suksesin që ke ti unë nuk e kam ta dish”, tha G-Bani.

'Nuk kam suksesin që ke ti me femrat', G-Bani ia thotë

'Nuk kam suksesin që ke ti me femrat', G-Bani ia thotë