NUK LA GJË PA I THËNË MAJK-UT/ Reagon edhe vëllai i Majlinda Zekës: Gjithmonë mbrapa… (FOTO) – AlpeGossip
NUK LA GJË PA I THËNË MAJK-UT/ Reagon edhe vëllai i Majlinda Zekës: Gjithmonë mbrapa… (FOTO)

NUK LA GJË PA I THËNË MAJK-UT/ Reagon edhe vëllai i Majlinda Zekës: Gjithmonë mbrapa… (FOTO)

Ditën e djeshme reperi Majk dhe ish partnerja e tij janë përplasur publikisht për kujdestarinë e djalit. Ishte i pari reperi i cili akuzoi Majlindën  se nuk e linte të shihni Djalin. Më pas ajo ka reaguar menjëherë duke e aukzuar Majkun se gënjente dhe se nuk kujdesh për djalin debati ka vahduar me akuza ndaj njeri tjetrit.

Ditën e sotme ka reaguar edhe vëllai i Majlindës. 20-vjeçari i ka shkruar motrës së tij në këtë postim ku i thotë: “Gjithmonë mbrapa teje motra jem” dhe Majlinda falënderon zotin që ka atë dhe familjen.