NUK “NDALET” RENATO MEKOLLI/ Ironizon ata që e kanë inat dhe mburr audiencën e emisionit (FOTO) – AlpeGossip
NUK “NDALET” RENATO MEKOLLI/ Ironizon ata që e kanë inat dhe mburr audiencën e emisionit (FOTO)

NUK “NDALET” RENATO MEKOLLI/ Ironizon ata që e kanë inat dhe mburr audiencën e emisionit (FOTO)

Pas kritikave të shumta që ndjekësit e emisionit i bënë më në fund ka reaguar Renato Mekolli.

Ai u përfol mjaft për sjelljen e tij arrogante e cila nuk mungoi as në punatën e dytë mbrëmjen e djeshme në emisionin “Hell’s Kitchen”.

Pas ulërimave, hedhjes së ushqimit e sendeve të kuzhinës Renato ka disa fjalë për ndjekësit të cilat janë tejet ironike.

Në asnjë moment ai nuk kërkon ndjesë për sjelljen agresive, por mburret me faktin se emisioni i tij ka arritur majat e audiencës…