NUK NJIHET FARE/ Kejvina maskohet si ‘Maleficent’ për Halloween (FOTO) – AlpeGossip
NUK NJIHET FARE/ Kejvina maskohet si ‘Maleficent’ për Halloween (FOTO)

NUK NJIHET FARE/ Kejvina maskohet si ‘Maleficent’ për Halloween (FOTO)

Mbrëmjen e sotme gjatë performancës së saj në ‘Dance with me’, Kejvina Kthellën do e shikojmë me një look shumë të vecantë. Në kuadër të ‘Halloween-it”, bukuroshja ka zgjedhur të maskohet si një ndër personazhet shumë të njohur për publikun.

Ndërmjet disa fotove dhe videove të publikuara në profilin e saj të Instagramit, Kejvina ka zbuluar se këtë ‘Halloween’ ka vendosur të jetë një Maleficent. Ajo është frymëzuar nga aktorja me famë botërore Angelina Jolie. Angelina para disa ditësh promovoi pjesën e dytë të filmit ‘Maleficent’ që ka fituar zemrat e të gjithëve, sic duket dhe atë të Kejvinës.

Paruket e zeza, veshja dhe make upi i errët i kanë dhënë modeles pamjen tipike të Maleficentit.