NUK PASKA FTOHTË FARE/ Modelja amerikane del lakuriq në ballkon – AlpeGossip
NUK PASKA FTOHTË FARE/ Modelja amerikane del lakuriq në ballkon

NUK PASKA FTOHTË FARE/ Modelja amerikane del lakuriq në ballkon

Modelja amerikane Lindsey Pelas e cila njëherësh është trajnere fitnesi “çmend” ndjekësit me pozat joshëse dhe në disa raste e kemi parë duke pozuar komplet lakuriq.

Në disa foto që po qarkullojnë së fundmi në media Lindsey shihet e zhveshur në ballkon dhe si duket nuk ka aspak të ftohtë.

Ajo ndiqet nga 8 milion njerëz në Instagram dhe është aktive sa për t’i mbajtur pranë vetes.