“NUK VESHIN TË BRENDSHME”/ Gazetarja shqiptare i kërkon skocezit të ngrejë fundin dhe e nxorri sheshit (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK VESHIN TË BRENDSHME”/ Gazetarja shqiptare i kërkon skocezit të ngrejë fundin dhe e nxorri sheshit  (VIDEO)

“NUK VESHIN TË BRENDSHME”/ Gazetarja shqiptare i kërkon skocezit të ngrejë fundin dhe e nxorri sheshit (VIDEO)

Gazetarja shqiptare Dasara Karaiskaj ka vërtetuar atë që të gjithë dinë për shtetasit skocezë dhe veshjen e tyre të famshme.

Ajo ka intervistuar një skocez që ndodhej në Tiranë në fundjavë duke festuar fitoren e ekipit të tij. Dasara i ka pyetur nëse është e vërtetë që ata nuk veshin të brendshme poshtë fundeve dhe ka marrë një përgjigje që na i mbushi mendjen të gjithëve.

Shtetasi skocez ngriti fundin lart për t’i treguar se nuk kishte të brendshme, ndërsa nuk ngurroi të tregonte të pasmet për kamerën.

“Kjo është anglishtja e orës 5 te mëngjesit të një fundjave. Pra, skocezët nuk kanë mbathje poshtë fustanellave. E keni me provë. Dhe unë jam e martuar, nuk pi kafe me skocez ke shpija ime, kshu”, ka shkruar ajo në video në përgjigje të propozimit që i bëri shtetasi skocez atë mbrëmje.