NXEHET KËNGËTARI/ Eni Koçi i publikon Gretës dhe Gencit videon e turpshme – AlpeGossip
NXEHET KËNGËTARI/ Eni Koçi i publikon Gretës dhe Gencit videon e turpshme

NXEHET KËNGËTARI/ Eni Koçi i publikon Gretës dhe Gencit videon e turpshme

Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se Greta Koçi dhe Genc Prelvukaj i kanë prishur marrëdhëniet e mira që kishin me njëri-tjetrin. Shkak u bë një postim i këngëtares në Instastory ku e pyetur nga një fans, ajo përgjigjej se momentalisht marrëdhëniet e saj me Gencin janë në krizë.
Mirëpo kjo duket se ka qenë thjesht shaka nga Greta pasi këngëtarja ka një marrëdhënie shumë të mirë me kunatin.

Këtë e vërteton video e fundit e Enit e cila shfaqet duke u ankuar për faktin se Greta dhe Genci e kanë lënë vetëm dhe qëndrojnë në celularë.
Madje në një moment Greta dhe Genci shfaqen duke folur në gjuhë kineze dhe Eni tallet me këtë fakt. Sapo e sheh që Eni po i filmon, Genci duket se turpërohet. Ai nxehet, lëshon celularin nga dora dhe i thotë Enit ta mbyllë videon.

View this post on Instagram

Eni, Genci dhe Greta😂😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on