“O KATUNARJA E BABËS TI”/ Bes Kallaku na shkriu së qeshuri me këtë VIDEO të Ajkës. Komenti i Xhensilës të lë pafjalë – AlpeGossip
“O KATUNARJA E BABËS TI”/ Bes Kallaku na shkriu së qeshuri me këtë VIDEO të Ajkës. Komenti i Xhensilës të lë pafjalë

“O KATUNARJA E BABËS TI”/ Bes Kallaku na shkriu së qeshuri me këtë VIDEO të Ajkës. Komenti i Xhensilës të lë pafjalë

Bes Kallaku e ka quajtur historikisht veten “katunar”, mirëpo këtë duket se si vetja po bën edhe të voglën e tij, Ajkën.

Aktori e mëson të bijën të dalë në natyrë, të mbjellë lule e madje të vrapojë pas kafshëve.

Ditën e sotme, ai ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një video që ka rrëmbyer vëmedjen e të gjithëve dhe na shkriu së qeshuri.

Besi filmon Ajkën e cila vrapon pas deleve, ndërsa qesh me të madhe.

“O katunarja babës, hajde këtu.”- i thërret ai të voglës e cila s’ka ndërmend të ndalojë.

“S’kishte si te ndodhte ndryshe, te ndodhte ndryshe s’kish se si!!! ”- shkruan Besi me humor krahas videos, ndërsa Xhensila ia kthen në koment:

“U desh te njihesha me nje katunar, qe ne bote te vije ti!!!”