PAJTOHEN TUNA DHE COZMAN/ 7 vite pas ndarjes së bujshme – AlpeGossip
PAJTOHEN TUNA DHE COZMAN/ 7 vite pas ndarjes së bujshme

PAJTOHEN TUNA DHE COZMAN/ 7 vite pas ndarjes së bujshme

7 vite pas ndarjes së bujshme, Tuna dhe Cozman janë bërë bashkë. Raportet mes tyre duket se janë rregulluar.

Pajtohen Tuna dhe Cozman, 7 vite pas ndarjes së bujshme

Ka disa muaj prej kur në media raportohej se dyshja po vijnë me një bashkëpunim, por kjo nuk ishte konfirmuar nga asnjëri.

Pajtohen Tuna dhe Cozman, 7 vite pas ndarjes së bujshme

E së fundi, Tuna ka postuar disa imazhe ku duket se janë nga xhirimet e klipit, dhe komenti Cozmanit mori vëmendje.

Pajtohen Tuna dhe Cozman, 7 vite pas ndarjes së bujshme

“I huj” ka shkruar Tuna krah fotove.

Pajtohen Tuna dhe Cozman, 7 vite pas ndarjes së bujshme

Foto ka postuar edhe reperi i cili po ashtu ka shkruar “E huj” duke konfirmuar bashkëpunimin.

Pajtohen Tuna dhe Cozman, 7 vite pas ndarjes së bujshme