Palestër, sauna, kinema! Brenda shtëpisë luksoze të Fatmir Hysenbelliut (FOTO) – AlpeGossip
Palestër, sauna, kinema! Brenda shtëpisë luksoze të Fatmir Hysenbelliut (FOTO)

Palestër, sauna, kinema! Brenda shtëpisë luksoze të Fatmir Hysenbelliut (FOTO)

Fatmir Hysenbelliu është djali i një ndër biznesmenëve më të mëdhenj në Shqipëri, Irfan Hysenbelliut.

Padyshim jeta që bën dhe pasuria që zotëron e ka bërë Fatmirin të komentohet gjerësisht nga mediat rozë.

Makinat luksoze, udhëtimet e shpeshta, veshjet firmato që mbajnë emrin e tij, tregojnë vetëm një pjesë të të jetesës së shtrenjtë që bën Fatmiri.

Së fundi ai ka ndarë me fansat në Instagram, disa foto të shtëpisë së re që po ndërton, ku mund të gjesh palestër, sauna, kinema dhe një pamje të mahnitshme të Tiranës nga ballkoi.

Për më tepër shihni fotot: