Pas kaq vitesh, Alketa Vejsiu ndryshon komplet look dhe po na duket 10 vjet më e re – AlpeGossip
Pas kaq vitesh, Alketa Vejsiu ndryshon komplet look dhe po na duket 10 vjet më e re

Pas kaq vitesh, Alketa Vejsiu ndryshon komplet look dhe po na duket 10 vjet më e re

Vetëm pak orë para fillimit të “Në kurthin e Piter Pan”, Alketa Vejsiu ka bërë një ndryshim të papritur në pamje që i ka lënë të gjithë të mahnitur.

Moderatoren e kemi parë gjithmonë me flokët e gjatë, bjondë, gjithnjë të kuruar dhe të krehur.

Por sot për herë të parë pas shumë vitesh, Alketa i ka prerë flokët shkurt duke u shfaqur me një look komplet të ri.

“Të gjata apo të shkurtra?”, i pyet Alketa fansat teksa tregon pamjen e re që e bën të duket edhe 10 vite më e re.

Moderatorja ka marrë qindra komplimenta, shumë prej të cilëve i shkruajnë se nuk u besohet që ajo i ka prerë flokët, por duket e mrekullueshme.