Pas lajmeve për shtatzëninë, Xhensila Myrtezaj merr vendimin e papritur! Ajo do të… – AlpeGossip
Pas lajmeve për shtatzëninë, Xhensila Myrtezaj merr vendimin e papritur! Ajo do të…

Pas lajmeve për shtatzëninë, Xhensila Myrtezaj merr vendimin e papritur! Ajo do të…

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj ka qenë e super komentuar së fundmi mbi lajmet se është në pritje të ëmbël, lajme të cilat as ajo dhe as Besi nuk i kanë konfirmuar.

Megjithatë fakti që barku i saj kohët e fundit është rrumbullakosur, i ka shtuar edhe më shumë thashethemet.

E teksa pritej që këtë periudhë Xhensila ta shijonte në privatësi, ajo shumë shpejt do rikthehet me një videoklip të ri.

Siç bën të ditur “Prive”, këngëtarja do të vijë në bashkëpunim me Ardian Bujupin dhe videoklipi do të realizohet në Tiranë.

Ky videoklip vjen 3 muaj pas këngës “Çelësi i zemrës” që pati shumë sukses dhe numëron mbi 18 milion shikime.