PAS NDARJES NGA MAJK/ Melita merr këtë vendim dhe reperi do “pendohet” që nuk janë bashkë (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA MAJK/ Melita merr këtë vendim dhe reperi do “pendohet” që nuk janë bashkë (FOTO)

PAS NDARJES NGA MAJK/ Melita merr këtë vendim dhe reperi do “pendohet” që nuk janë bashkë (FOTO)

Historia e Majkut dhe Melita Nushit u komentua shumë në media, sidomos për faktin se dyshja nuk e pranonin lidhjen edhe pse shpeshherë u fotografuan bashkë. Pas krizave në çift, ribashkimeve e ndarjeve, Majk dhe Melita i dhanë fund pak javë më parë.
Dhe ndarja e tyre sërish u komentua shumë ashtu siç pritej. Pas ndarjes, Majk u fotografua me një tjetër femër ndërsa Melita vendosi të qëndrojë larg syrit të publikut dhe rrjeteve sociale.

Mirëpo së fundmi bukuroshja nga Prishtina ka hapur një llogari të re private ku ka postuar një foto. Melita shfaqet me një look ndryshe, me flokët e zeza dhe e qeshur.

Me siguri Majk do pendohet kur të shohë sa simpatike është bërë ish-e dashura e tij me këtë ndryshim.