Pasi deklaroi se kunatën nuk donte ta shikonte me sy, ja çfarë ka bërë sot Robert Berisha për vëllain (FOTO) – AlpeGossip
Pasi deklaroi se kunatën nuk donte ta shikonte me sy, ja çfarë ka bërë sot Robert Berisha për vëllain (FOTO)

Pasi deklaroi se kunatën nuk donte ta shikonte me sy, ja çfarë ka bërë sot Robert Berisha për vëllain (FOTO)

Disa ditë më parë bëri bujë të madhe deklarata e Robert Berishës, i cili tregoi se marrëdhëniet e tij me Tunën, kunatën e tij, nuk ishin aspak të mira.

“Me Tunën as nuk dua që të takohemi. Nuk e di, për Patrisin dhe Tianin edhe jetën e jap. Unë i kërkoj falje Patrisit që nuk ishim në ditëlindjen e Tian dhe nuk do kemi mundësi të shkojmë në asnjë ditëlindje të familjes së tij, për shkak të Tunës”- ka rrëfyer Roberti.

Mirëpo, edhe pse marrëdhëniet e tij me kunatën nuk shkojnë siç duhet, Roberti ka treguar se me vëllain e tij takohet shpesh. Madje, ai e ka ndjekur atë gjatë pjesëmarrjes në filarmoninë e Kosovës.

Teksa Patrisi luan në instrument, Roberti e filmon atë duke fokusuar e zmadhuarën kamerën drejt tij dhe e ka ndarë me ndjekësit në Instagram performancën e të vëllait.