Pasi tha që është ”Mbretëresha e OTR”/ Noizy i drejtohet Dafinës: Ama shpirtin…(VIDEO) – AlpeGossip
Pasi tha që është ”Mbretëresha e OTR”/ Noizy i drejtohet Dafinës: Ama shpirtin…(VIDEO)

Pasi tha që është ”Mbretëresha e OTR”/ Noizy i drejtohet Dafinës: Ama shpirtin…(VIDEO)

Bashkëpunimi mes Dafina Zeqirit dhe Noizyt “A don love” po rezulton një nga këngët më të sukseshme të momentit, e cila ka arritur mbi 5 milionë klikime vetëm dy javë nga publikimi në You tube.

Por pas këtij bashkëpunimi duket se këngëtarja dhe reperi kanë vendosur të bëhen bashkëpunëtorë të përhershëm dhe Dafina të bëhet pjesë e labelit OTR.

Noizy sapo e ka konfirmuar pjesëtaren më të re të OTR përmes një fotoje në Instagram krah saj duke shkruar: “ Sapo e bëra pjesë të OTR” dhe e quan “Queen Dafina Zeqiri”.

Reperi i njohur ka publikuar një tjetër video në instastory në të cilën shkroi “e firmosi shpirtin” dhe shfaqet duke qeshur dhe duke i thënë Dafinës “ama shpirtin”, por ajo i thotë “kurrë”. Sigurisht që çdo gjë e bërë në kuadër të shakasë dhe mënyra se si aktron Dafina është shumë interesante.