PËRLOTET NË KONCERT/ Pamjet që ju kishin shpëtuar nga Elvana Gjata… (VIDEO) – AlpeGossip
PËRLOTET NË KONCERT/ Pamjet që ju kishin shpëtuar nga Elvana Gjata… (VIDEO)

PËRLOTET NË KONCERT/ Pamjet që ju kishin shpëtuar nga Elvana Gjata… (VIDEO)

Një muaj më parë, këngëtarja e njohur Elvana Gjata mbajti një koncert madhështor në Prishtinë, ku performoi live dhe ngriti peshë të gjithë publikun që ishte mbledhur ta shikonte.

Mirëpo, me siguri këto pamje të Elvanës që po qarkullojnë në rrjet, ju kanë shpëtuar pa i parë.

Teksa këndonte këngën që u kthye në hit menjëherë pas publikimit,”Më fal”, këngëtarja është pushtuar nga emocionet dhe nuk i ka përmbajtur dot lotët, ndërkohë që i drejtonte mikrofonin publikut që ti bashkoheshin asaj në këndim.